HÜZNÜKOMİK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HÜZNÜKOMİK

Bir Tutam Edebiyat, Accuk Mizah, Bir İçimlik Hayat

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?

+2
dide
PeRuRi
6 posters
YazarMesaj
PeRuRi
Admin
Admin
PeRuRi

Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty
MesajKonu: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty19/10/2008, 21:37

Gün içerisinde başımıza gelen mutlu, mutsuz, ilginç olayları burada paylaşalım.

Bugün beni mutlu eden olay ablamla görüştüm Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 75649
http://huznukomik.yetkinforum.com
dide
Hızlı Üye
Hızlı Üye
dide

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty19/10/2008, 22:20

Bugun çokkkk mutluyum bende bitanecik perurişimle minik kuzuyu gördüm nasılda özlemiştimm.
nursenam
Admin
Admin
nursenam

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty22/10/2008, 23:08

bugün hem mutluluk hem mutsuzluk yaşıyorum ben mutsuzum annem rahatsız mutluyum hayatımda yeni bir başlangıç yapıyorum:)
PeRuRi
Admin
Admin
PeRuRi

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty25/10/2008, 22:53

bugün ilk defa penguenle işyerime gittik Smile
http://huznukomik.yetkinforum.com
deliiii
Hızlı Üye
Hızlı Üye
deliiii

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty26/10/2008, 03:04

bugün mükemmel bir sesten kur'an dinledim vede çok mutluyum ... sümeyye eddeeb
cicekiz
Admin
Admin
cicekiz

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty26/10/2008, 19:12

Bugun alışverişe çıktım ve hiçbirsey alamadan geri döndüm..
Pöfff neden aradığımı bulamıyorum Embarassed
haziran
Admin
Admin
haziran

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty26/10/2008, 19:55

çocuk reyonuna baktın mı güzelim benim Very Happy
dide
Hızlı Üye
Hızlı Üye
dide

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty27/10/2008, 08:55

grip canıma okudu mutlumuyum mutsuzmuyum bilmiyorum ama hastayımm Embarassed pale
cicekiz
Admin
Admin
cicekiz

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty27/10/2008, 20:24

Bilgisayarcı uyuzu benim bilgisayarı yapmamış
Çok canım sıkıldı aksam olmadı bugun yaaaa... Question
nursenam
Admin
Admin
nursenam

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty18/11/2008, 22:40

Bugün beni çok ama çok mutlu eden didem ablamın süprizi o inceliği oldu.ablammm tekrar teşekkür ediyorumm sana beni mutlu ettigin için seninde hatırını yapanların çok olur inşallah:)) Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 852936 Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 43614
dide
Hızlı Üye
Hızlı Üye
dide

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty22/11/2008, 01:12

Rica ederim Bitanem severek güle güle kullan, sana sans getirsin.Amin Bebegim Allah cümlesine nasip etsin güzel dileklerini.Seni Çok Seviyorum!!!
Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 852936 Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 97836 Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 75649

Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? G1
nursenam
Admin
Admin
nursenam

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty22/11/2008, 17:42

emin olabilirsin ablam hepsini çok sevdigimden.gülede bayıldım valla:Damin ablacım bende seni çokkk seviyorum..muckkkkkkkkksssssssss....
dide
Hızlı Üye
Hızlı Üye
dide

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty26/11/2008, 13:44

NURSENAM bugun süprizinle beni çokkk duygulandırdın bitanem...nasıl teşekkür edecegimi bilemedim,inan büyük süpriz oldu bana.TEŞEKKÜR EDERİM HEMDE ÇOKKKK... SENİ ÇOK SEVİYORUM!!!(karıcım benim) Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 467753 Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 75649 Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 852936

Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Resim55
nursenam
Admin
Admin
nursenam

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty26/11/2008, 23:31

Beni duygulandıran,mutlu eden ve ilk süprizi yapan sendin ablam benim sana daha çok teşekkür borcum var ben sana sonsuz teşekkür ederim senin yaptıkların yanında lafı dahi olamaz benim süprizimin herşeyin en iyisine layıksın...

BENDEEEE SENİ ÇOK SEVİYOM KISSSS:)))) Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 852936 Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 75649 Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 43614 Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 705946 Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? 97836
nursenam
Admin
Admin
nursenam

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty15/12/2008, 22:16

CAN DOSTUM HACIM KANKİMM GİTTİ ÇOK ÜZGÜNÜM:((

EY ŞU GARİP DÜNYADA DUASIYLA HUZUR SEVGİSİYLE GURUR DUYDUĞUM GÖNÜL DOSTUM!HALİN HALİMDİR,DERDİN DERDİMDİR MUHABBETİN CANIMDAN ÖTEDİR LAYIKIYLA VATAN BORCUNU ÖDEYİP GELECEKSİN .SENİ ÇOKKK ÖZLEYECEGİM ......
dide
Hızlı Üye
Hızlı Üye
dide

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty17/12/2008, 10:54

Allah kavustursun canım,hayırlı teskereler
nursenam
Admin
Admin
nursenam

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty22/12/2008, 11:59

sagol abla...
nursenam
Admin
Admin
nursenam

MesajKonu: Geri: Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?   Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir? Empty22/12/2008, 12:01

tarif edemeyecek kadar çok kötüyüm çok mutsuzum en büyük destegim gidiyorsun nasıl iyi olayım senin yerine başkalarını nasıl koyayım ben.. Sad Sad Sad Sad

Bugün Sizi Mutlu Veya Mutsuz Eden Olay Nedir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-